Hakkımızda

"Sadağı Kanyonu Arı Çİftliği"

      Çam ormanları, meşe ormanları, kayın, kızılçam, karaçam ve ardıç ormanları ve bazı bölümleri çamlık bitki örtüsü ile kaplı, ılıman Akdeniz iklimi ile Ege ve Marmara’nın kara ikliminin hüküm sürdüğü, denizden 487 metre yükseklikte, geniş orman sahası ve eşsiz güzelliğe sahip piknik alanları bulunan Kaya hamamları ile kaplıcalar ciddi termal turizm potansiyeline sahip Orhaneli İlçemize 6 km mesafede, adını bulunduğu Sadağı köy isminden alan doğa turizminin de yapıldığı eşsiz güzellikte Sadağı Kanyonu karşısında kurulmuş sadağıkanyonu arı çiftliğimiz.

     Arıcılık-arı ürünleri konusunda bilgi, tecrübe, hassasiyet, doğallık ve güven…SADAĞI KANYONU ARI ÇİFTLİĞİ
Sadağı Kanyonu Milli Park bölgemizde bulunan sadağıkanyonu arı çiftliğimiz dünden bugünlere, bugünlerden yarınlara doğal güvenilir arı ürünleri; bal, polen, propolis, arı sütü, arı mumu, arı ekmeği perga, ana arı yetiştiriciliği ve arı zehri üreterek siz değerli müşterilerilerimize sunmaktayız.

    Kurumsal markası “sadağıkanyonu” saf-doğal mükemmel arı ürünlerini; üretme, paketleme ve pazarlama yoluyla orta pazardan geçmeden müşterilerimize ulaştırmayı hedefliyoruz. “sadağıkanyonu” sadece profesyonel arıcılık teknolojisine sahip olmakla kalmayıp, aynı zamanda sürekli kendimizi aşmak amacıyla yerel akademik birimlerle birlikte biyoteknoloji araştırmaları da yürütmek istemekteyiz. Türkiyemizde Bursa Orhanelinde arıcılık ortamını iyileştirecek, arıcıların gerçek gelirini artıracak, kaliteyi sıkı bir şekilde kontrol edecek ve kurumsal misyonu olarak doğal toksik olmayan arıcılık tarımını geliştirmek hedefimizdir.

"KURUCULAR"

Gökhan ÖZTÜRK
(ARICI)

Hacer ÖZTÜRK
(ARICI)

Eğitim ve Seminer
+25

Tecrübe

+40 Yıl

Aktif Kovan

70+
En Başa Dön