Hikayemiz

Geçmişten Günümüze Sadağı Kanyonu Arı Çiftliği Hikayemiz

Aileden gelen, çocukluktan başlayan arıya olan sevgi. Dünden bugüne bugünden yarınlara. 1977 yılında yeşilin değişik tonları, masmavi denizi ile güzel Trabzon’un eğitimin beşiği şirin ilçesi Beşikdüzü Hünerli köyümüzde başladı hikayemiz. Kestane ve orman gülü (komar) çiçeği, Tonya ilçesi Kalınçam Köyü Zevon Yaylamızda dağ-orman gülü çiçekleri, Ünv. Yılları Adana’da Seyhan nehri kenarında portakal çiçekleri, Denizli Karcı dağı kekik çiçekleri, İzmir Torbalı, pamuk çiçeği, püren ve çam balı, Van İli Gürpınar ilçe dağlarında kekik kırçiçekleri, Bilecik İlimizin güzel köyleri, kekik ve ayçiçeği, Yalova’mızın Kestane ve Ihlamur çiçekleri…

3
1

Yeşil Bursa’mızın yeşillikler içinde güzel dağ ilçemiz Orhaneli Sadağı Köyümüz Sadağı Kanyonu karşısında devam eden bir arıcılık hikayesi. Ve Türk Patent Enstitüsü tarafından tescillenmiş “sadağıkanyonu” markamızla birlikte arı çiftliğimiz oluştu.

Bal, Polen, Propolis, Arı Sütü, Arı ekmeği Perga, Arı zehri, Ana Arı yetiştiriciliği konusunda çalışmalarımız devam ederken aynı zamanda ilçemiz, ilimiz, ülkemiz ve yurt dışı arı turizmi için değer katma yolunda Rekreasyon Api Air Api Terapi  konularında da çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Bizim için önemli olan değerini bilerek, severek yapmış olduğumuz arıcılığı; sürdürülebilir çalışma ile ilk aşamadan sofralarınıza ulaşıncaya dek tamamen sağlıklı-doğal ve kaliteli arı ürünleri üretmektir. Sabit ve gezgin olarak sürdürdüğümüz arıcılık faaliyetlerinde en zengin-değerli çiçek florasını yakalamak, en olgunlaşmış sağlıklı balı derlemek, en güzel damak tadına ulaşmaktır isteğimiz. Arı ve arı ürünlerinde çiçekten kovana kovandan sofralara. İlk andan itibaren doğal, saf ve arı. Gayemiz yarım asırlık bilgi birimini markalaşmak suretiyle arı ürünlerini en iyi şekilde siz müşterilerimize sunmaktır.

6
En Başa Dön